13.5 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023
DomůCestováníNejlepší pohled na svět je z řeky

Nejlepší pohled na svět je z řeky

Souhlasíte? Také trávíte rádi dovolenou na vodě? Pak si rozhodně nenechte ujít řeku Sázavu, kterou by každý správný vodák měl alespoň jednou v životě pokořit. Sázava je řeka vhodná jak pro zkušené vodáky, tak pro rodiny s dětmi a pokud si vyberete tu nejlepší půjčovnu lodí, která vám ve všem vyjde vstříc, může se pro vás dovolená na Sázavě stát nezapomenutelným zážitkem.

Půjčovna lodí Sázava je vám k službám

Hledáte vzrušující způsob, jak poznat Českou republiku? Pokud ano, pak zvažte pronájem lodi od půjčovny lodí Sázava. Nabízí přepravu po celé délce řeky Sázavy, od Světlé až po Pikovice nebo Davli. Ať už se chcete kochat pohledy a zvuky přírody, nebo si užít den plný rybaření, vždy se pro vás najde loď, která je ideální. A pokud jsou vodní podmínky nepříznivé, není problém operativně změnit místo vyplutí a převézt vás na jiný splavný úsek řeky. Tak co říkáte? Láká vás dovolená na Sázavě?  

Nejen půjčování lodí

Půjčovna lodí Sázava nabízí širokou škálu služeb pro vodáky. Kromě půjčení lodí si můžete objednat také přepravní a skladovací služby. Pro vodáky, kteří chtějí Sázavu snadno sjet, je zde možnost přepravy zavazadel z kempu do kempu. Pokud nechcete vozit prázdné batohy, můžete si zdarma zajistit jejich úschovu. Samozřejmostí jsou také služby vyzvednutí a odvozu vodáků, kteří potřebují pomoc při cestě na řeku a zpět. Pokud si jako partnera pro svoji vodáckou dovolenou zvolíte půjčovnu lodí na Sázavě, rozhodně nešlápnete vedle. Budete mít jistotu, že vás vodácký zážitek bude co nejpříjemnější a nejbezproblémovější.

Nechci slevu zadarmo

Pro zákazníky půjčovny lodí Sázava jsou k dispozici slevy a připojištění lodí. Pro stálé zákazníky jsou připraveny věrnostní slevy a nabídka množstevních slev pro větší vodácké skupiny a školy. Kromě toho můžete využít studentské slevy na průkazy ISIC. Pro vaši ochranu je v nabídce také možnost pojištění proti krádeži a poškození. K zabezpečení lodí si můžete zapůjčit ocelové lano a zámek. Potřebujete ještě více argumentů, proč si pro svoji letní vodáckou dovolenou vybrat zrovna řeku Sázavu? Tak neváhejte a zarezervujte si loď včas, ať máte jistotu, že na vás ve vybraném termínu ještě nějaká zbude. Letní Sázava se na vás už těší.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články